>> YAZARLARIMIZ

MUAMMER GÜNDÜZ .

14.04.2015


13 Şubat 1986 Eskişehir doğumlu.


Kitapları:

Hiç Hiç Oldun Mu? (Şiir, 2013)

Süt Dişini Kaybeden Dünya (Deneme, 2015)


İlknur ELÇİ .

14.04.2015

30 yıl önce Mart ayının kendine has o kararsızlığında 16. Gününde doğmuşum.Kararsızlığım Mart ayının suçu.İstanbul’da doğdum büyüdüm.

Ve kelimelerin büyüsüne inandım hep..Bu nedenle de ha babam yazanlardanım.Kelimeler duadır benim için.Bu nedenle kıymetlidir.Kelimelerde buluştuğum,tek kelimeyle hayatına dokunduğum insanlar biriktirmek bana hep büyülü gelmiştir. Bu münasebetle buradayım. Hoşgeldiniz,hoşbuldum..
 
İlknur VAROL

Özge ERDOĞAN .

14.04.2015

Bendeniz kendini kitaplarda bulan, her şeyden sıkıldığında kitaba saklanan ve her daim yanında kitap taşıyan, biraz içine kapanık ama bir o kadar da samimiyet arayan ve bulduğu samimiyette kaybolan, hep inanan ve umudunu hiç kaybetmeyen insanoğlu, havva kızıyım...

HAMZA CELALETTİN OKUMUŞ .

14.04.2015

1991 yılında Konya’da doğan Hamza Celalettin Okumuş, ilk ve orta öğretimini Konya’da tamamladıktan sonra 2009 senesinde Isparta’da Süleyman Demirel Üniversitesi Felsefe Bölümü’nde üniversite eğitimine başladı. 2013 senesinde lisansını tamamlayan yazar, 2014’te Konya Üniversitesi Felsefe Bölümü Yüksek Lisans’ına başladı. Üniversite sürecinde Ağaçlar Yürürse Tanrı Koşar, Yeraltında Dejavu, Kerhanede Anarşi ve Kaos Kanos ve Hippiler isimli dört kitabı yayımlandı. Çalışma hayatı olmamasına rağmen, oradan buradan üç-beş kuruş kazanarak hayatını idame ettirmeye çalıştı. Hâlen çalışıyor!

OLGU ILGIN .

14.04.2015

İstanbul doğumluyum. İletişim Fakültesini bitirdikten sonra ki, 12 yıl kurumsal firmaların satış, pazarlama ve eğitim departmanlarında yöneticilik yaptım. Kendimi bildim bileli astroloji ve süptil enerjiler her zaman ilgimi çekmiş; bu ilgi ise beni araştırmaya, okumaya ve bu konularla ilgili eğitim almaya yöneltmiştir. Tüm bu birikimlerimi geçen yıl yazdığım” Kafamda Deli Sorular” adlı kişisel gelişim kitabında toplayarak bilgiyi herkesle paylaşmayı istedim.Çünkü bilgi paylaştıkça çoğalır.  İlgi alanlarım ; kitap okumak, yazmak, astroloji ve enerji. Kendimi anlatan en iyi cümle ; ben iyi bir öğrenciyim olabilir. Şu an profesyonel olarak astroloji danışmanlığı yapıyorum. Reiki ve enerji üzerine seminerler veriyorum. Yeni kitabım üzerinde çalışıyorum. Beni daha yakından tanımak ve neler yaptığımı daha detaylı öğrenmek isterseniz  www.olguilgin.com adlı siteyi ziyaret etmeniz yeterli olacaktır. 
3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 · »