>> YAZARLARIMIZ

AYTEKİN MEHMET ARSLAN .

14.04.2015

Yazar 08.08.1979 tarihinde Kırşehir’de doğdu. Yazar öğrenim hayatını anadolunun pek çok şehrinde tamamladı. Son olarak Fen Edebiyat Fakültesi Kimya Bölümünü dördüncü sınıftan terk etmiştir. Bir süre müzisyenlik ve dövüş sanatları eğitmenliği yapmıştır. Yazar iyi derecede bağlama çalmakta ve pek çok farklı dövüş sanatında ustalık seviyesinde yeterliliğe sahiptir. Şu anda özel bir bankada memur olarak da çalışmakta olan yazarın ilk kitabı olan AŞK TANIMLARI (deneme) 2007 yılında, ikinci kitabı KELEBEKLERİN ÖLÜMLÜLÜĞÜ (hikâye) 2009 yılında, üçüncü kitabı ÜNLEMLER (makale) 2011 yılında ve son kitabı olan HER MASAL GEÇMİŞTE YAŞANMIŞTIR (roman) kitabı 2013 yılında yayımlanmıştır. 

ESİN TEKİN .

14.04.2015

13 Şubat 1986 Denizli doğumluyum. Çocukluğumda ve gençliğimde birçok yazı, denemelerim ve şiirlerim oldu. Ancak nedense yazarlık aklımdan geçmediği için hiçbirini toplu bir şekilde korumadım. O zamanlar yazdıklarım ruhumun derinliklerindeki kendimi bir nebze de olsa kalemin gölgesine, serinliğine atabilmekti. Gel zaman git zaman bir kitap çıkarmaya karar verdim ve çıkardım. Biraz hatalı bir kitap olsa da bir kitabım var çok şükür! Gülsem mi, ağlasam mı bilemiyorum J Bu kitabımdaki adım Esin A.TEKİN. Kitabın adı ise “ŞİMDİ RUHUM BİN YAŞINDA”. Bu kitabı çıkarmadan önceki hayalim bu alanda profesyonelleşmekti. Ancak çıkardıktan sonra uğradığım mağduriyet beni bu işten bir süre uzaklaştırdı açıkçası. Yayıncılık camiasına yabancı olmamdan kaynaklı olarak yanlış bir yayınevi seçmiş olduğumdan ötürü yazarlığa daha başlar başlamaz hayal kırıklığına uğradım. Şu an çıkmaya hazır iki kitabım mevcut. Uygun bir yayınevinde karar kıldığımda çıkaracağım inşallah. 25 Aralık 2012’de dünyaya merhaba diyen hayatımın anlamı TUĞRA’m beni yazmaktan ve bu alanla ilgilenmekten biraz alıkoydu. Şimdilik günlerim çok yorucu ve aşırı tempo içinde sürüp gidiyor. Umarım bir an önce yeniden yazmaya devam ederim.

HASİBE TÜMER .

28.02.2016

1979 Eskişehir Doğumlu, Kafkas kökenli bir ailenin ilk çocuğuyum..

Eğitim hayatımı Eskisehir’de tamamladım, işletme fakültesi mezunu olup, aynı bölümde yükseklisanslıyım. Şuan doktora eğitimim devam etmektedir.

2004 yılı sonunda yaptığım evlilik ile yurtdışına yerleşerek , 9 yıl gibi bir süre orada aktif çalışma hayatımı sürdürmemin akabinde şuan da , şirket üst düzey yöneticisi olarak iş hayatımı Türkiye ve yurtdışı arasında gidip gelerek sürdürmekteyim. Evliyim, Zeynep Naz’ımın ve Ahmet Eymen’imin annesiyim..

Oldukca Hiperaktif ve Sosyal bir insanım,Yeniliğe açığım , seyahat etmeyi, internette zaman geçirmeyi, yürüyüş yapmayı ,sporla uğraşmayı,fotoğraf çekmeyi , yazı yazmayı ve özellikle kitap okumayı çok severim..

Sosyal sorumluluk projelerinde yer almak gelecek hedeflerimdendir..

Kişisel Gelişim ile yakından ilgiliyim..

İngilizce ve Farsça bilmekteyim..

2012 yılında, yaşadığım coğrafyayı anlattığım deneme- tahlil türündeki, ilk kitabım basıldı, Kitabımın ardından aynı yayınevinin çıkarttığı aylık bir dergide bir süre yazdım.

Bunun yanında 2013 Yılında basımı gerçekleşen Özel bir yayınevinin öncülüğünde yayınlanan ‘’Şairlerimiz 2013 Şiir Antolojisi’’ isimli Antolojide şiirlerim ve ‘’Dort Mevsim’’ isimli kitapta makalelerim yayınlanmıştır.

Şu anda da, iki internet sitesinde köşe yazmaktayım.

Yoğun iş tempomdan arda kalan zamanlarımda yazmaya devam ediyorum..

Tüm Yazan Arkadaşlarıma Başarı Dileklerimle,

Hasibe Tümer

hasibetumer@gmail.com

Dünya güzeldir, ama bir yazarın gözüyle daha da güzel olur. (Goethe)


ÖZGÜR ÜSTÜN .

14.04.2015

"Keyifli olması dışında tek bir şey hatırlamadığım rüyalardan uyandığımda, “Gördüğüm rüya belki de buna benzerdi,” diyerek yazılmış yazılar…"

EBRU ELİF BAYAZIT .

14.04.2015

DOGUM YERİ  ERZİNCAN   1992,   İLK ŞİİRİNİ 15 YAŞINDA YAZDI, EDEBİYAT ŞİİR ONUN HAYATININ EN ÖNEMLİ UNSURU HALİNE GELMİŞTİR BÖYLE Kİ İLHAM ALDIGI İNSANLARIN HAYATLARINI ARAŞTIRMAYA BAŞLAR VE ARTIK KENDİNİ GELİŞTİRMEK İÇİN SÜREKLİ ŞİİR OKUR, HAYATINI SADECE AŞKIN GÜZELLİKLERİN VEFANIN SÜRGÜNLERİN OLDUGU GÜNLERİ ARAŞTIRIR VE HEP DERKİ HAYATIN BİR YERLERİN DE ACI KEDER MUTLULUK DAHA DOĞRUSU İNSAN VAR SA ELBETTE EDEBİYAT VE ŞİİR DE VARDIR. YAZARIN ANNESİ BABASI KARDEŞİ DAHA DOĞRUSU HAYATI SADECE EDEBİYATA ADANMIŞ BİR HAYATI OLMUŞTUR. YAZARIN 4O GÜNDE İSTANBUL ADLI ŞİİR KİTABINI YAZDIGI VE BUNUN İÇİN KİMSEYLE GÖRÜŞMEDİĞİ KENDİSİNİ  EVE KAPATTIGI HİÇ BİR İNSANLA İLETİŞİM KURMADIGI GÖRÜLMEK TEDİR. YAZARIMIZ EBRU ELİF BAYAZIT BİR İNSAN DÜŞÜNMELİ Kİ VAR OLSUN VAR OLSUN Kİ BU HAYATTA CAN BULSUN SÖZÜNÜ SÜREKLİ KENDİNE İLKE EDİNMİŞTİR. ŞİMDİLERDE YENİ KİTABI İÇİN ÇALIŞMAKTADIR.
1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 · »