>> YAZARLARIMIZ

ASLI GÜRSES .

14.04.2015

1988 İstanbul doğumlu Aslı GÜRSES, lisansını Ankara Üniversitesi Dilbilim Bölümü’nde tamamlamıştır. Aynı üniversiteye ait bir kurumda Yabancılar için Türkçe Okutmanlığı yaparken yükseköğrenimine Yeditepe Üniversitesi Eğitim Yönetimi ve Denetimi Bölümünde başlamıştır. Şu anda özel bir üniversitede Yabancı Diller Yüksek Okulu’nda öğretim görevlisi olarak çalışmaktadır.

BÜŞRA SABURLU .

14.04.2015

   
5 Ekim 1994 doğumluyum. Gaziantep’te Endüstri Mühendisliği okuyorum. Liseden bu yana  sessiz köşeme çekilip içimden geçenleri mürekkebimle kağıdıma dökmenin beni mutlu ettiğine inanarak yazılar yazıyorum.

busraasaburlu.blogspot.com ve bir başka sitede toparlayabildiğim yazılarımı yayımlarken, bir yandan da bol bol kitap okuyup kelimelerimi geliştirmekle uğraşıyorum. Kelimelerime ortak olarak, beni daha iyi tanıyabilirsiniz.

ÇAĞRI CAN .

21.05.2014
 
27.08.1990 şişli istanbul doğumluyum. İlkokulöğretimim Floryada bulunan Hamdullahsuphi tanrı över ilköğretim okulunda tamamladım. ortaöğretim İstanbul / Avcılar da bulunan Haydar akın Anadolu Meslek Lisesinde Bilgisayar Tek. ve Prog üzerine tamamladım ardından Tekirdağ Namık Kemal Üni. 2 yıllık ön lisans programını bitirdim şuanda psikoloji bölümü lisans programı için hazırlanmaktayım. Hobilerim skydiving , bisiklet sürmek , basketbol oynamak ve benliğim olarak saydıgım kitaplarımdır. Fobi olarak ise tek korkum denizdir skydiving e meraklı olan bir insanın denizden korkusu ne olabilir dye düşünebilirsiniz tamamen ruhsal bir konu sanırım. Tuttugum takım Galatasaray üyesi oldugum dernekler ise tegv , greenpeace. Peki bu hayatta emelin gayen nedir dye sorucak olursanız onurlu bir yaşam ve gülüşünü kaybeden her çocuğun sonsuza dek gülüşünü bu yaşamdan esirgememesi derim.

ÇAĞRI KONYALI .

04.09.2014


Naim Atakaş Anadolu Lisesi'nden mezun olduktan sonra Bilgisayar Mühendisliği bölümünü kazanan Çağrı Konyalı, halen bu bölümde eğitmine devam etmektedir. Sosyal Medya, Web Teknolojileri, Tasarım, Blogging, Fotoğrafçılık ve Kitaplar başlıca ilgi alanlarıdır. Aynı zamanda blogger olan Çağrı Konyalı "C5K7 Blog" ismini verdiği kendi kişisel sayfasında da ilgi duyduğu alanlarda yazılar yazmaktadır. Son olarak Turkcell Blog sayfasının yazar kadrosunda yer almakta ve burada da yazılarına devam etmektedir.

Sosyal Medya'da bana ulaşmak için;

Blog Sayfam: c5k7.com
Twitter: twitter.com/cagrikonyali 
 

EDA TEKEL .

21.05.2014
 
13.06.1994 Kayseri doğumluyum. Lise öğrenimimi Kayseri Talas Lisesinde tamamladım. Şu an da Karadeniz Teknik Üniversitesinde Okul Öncesi Öğretmenliği bölümünde 1. sınıf öğrencisiyim. Kitaplarım var benim. Okuduğum ve içerisinde kaybolduğum...
1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 · »