>> Köşe Yazıları

HOŞGELDİN HAYATIN RENGİ

09.06.2017
Gözlerime bir kondu tutkulu yeşilin, gökyüzünün binbir tonunu yüreğime getirdin sevdiğim. Bütün bildiklerimi unutturdun bana.
Devamı >>>

Oruçta Muhteşem Üçlü

07.06.2017
Şehit haberleriyle yüreğimiz yansa da, ciğerimiz parçalansa da, başı rahmet, ortası mağfiret, sonu cehennemden kurtuluş olan, hep Ramazan Orucu gitmez, geçmez, zor olur derken, çok şükür yarısını kavuştuk.
Devamı >>>

GOOGLE YENİ GLOBAL DİN VE TERÖRİSTLER

28.05.2017
Yeni bir din anlayışı ile yeni bir Haçlı seferi!
Devamı >>>

BİLGİNİN KAYNAĞI

26.05.2017
Bir insan hakkında daha fazla bilgi sahibi olarak onu tanımak istiyorsan, aslında onun hakkında neler bildiğini en çok ona belli etmeyeceksin.
Devamı >>>

ANLAMSIZ BİR HAYATIN TANIMI

19.05.2017
Hayatın anlamı onun içerisinde gerçekten mutlu bir şekilde yaşamak ise, bunu sağlamaya yarayan tek güç para olmuş. Para kazanmanın adil yoları kalmamış. Belki de bu sebepten hayat kendi tutarlılığında zaman zaman bozulabilerek güvenilirliğini kaybetmiş. Ve hiç kimse ne yeterince gerçek ne de yalan olabilmiş.
Devamı >>>

ANLIYORSUNUZ DEĞİL Mİ?

19.05.2017
Her şeyi her zaman anlamasak da olabilir sanırım
Devamı >>>

Adıyaman Da Misafir Ağırlamak -2-

15.05.2017
... Beşpınar Vadisi, Abuzer El Gaffar-i, Mahmut El Ensar-i. Yenilen yemek rehavetinin ardından, içilen kahveyle kendine gelen misafirlerimiz, aniden ayaklanarak, Beşpınar Mesire alanını gezmeye başladılar. Mesire alanının daha önceki durumunu öğrenip, resimleriyle kıyaslamalar yaptıklarında, hayranlıklarını ve takdirlerini gizleyemediler. Atıl durumda olup, bu derece güzel bir projeyle değerlendirdikleri için, yetkililere teşekkürlerini iletmemizi istediler. İnşallah bu şekilde Doğudan köprüye kadar ve Kuzey’den de Pirin’e kadar devam edilir
Devamı >>>
1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 · »