>> Kitap İncelemeleri

SENDEN ÖNCE BEN

26.05.2015
Hayatta birbirlerine aşktan başka verecek bir şeyleri olmayan capcanlı renkli bir kişiliğe sahip Louisa ile geçirdiği motosiklet kazasından sonra dünyası kararan Will'in acıklı aşk hikayesi.
Devamı >>>

NOETİK AKIL VE KORTEKS İRADE (2)

24.05.2015
Mustafa Karnas tarafından yazılan Noetik Akıl ve Korteks İrade (2) kitabını aldığımda yeni bir akımla karşılaşacağımdan çok emindim.Yazarın Tarih, Ezoterik Tarih, Dinler Tarihi, Genel Tarih, Psikoloji, Sosyoloji, Sembol Bilim, Gösterge Bilim, Edebiyat ve Sinema üzerine bilgi birikiminin sonucu eserlerinden faydalanmak dimağını geliştiriyor. Kişinin kendini tanıma yolculuğunda kesinlikle okunması ve kitaplığınızda bulunması gereken kitaplardan bir tanesi olma özelliği taşıyor. Düşünmek, dönüştürmek ve varlık üzerinden sirayet edebilmenin şifrelerini, sonsuz bir yolculuğa girmiş gibi merakla, heyecanla idrak etmek bu kitabı çok daha değerli kılıyor.
Devamı >>>

Peter Pan Ölmeli - John Verdon

15.05.2015
Romanın konusunu meçhul bir katil tarafından dürbünlü tüfekle uzaktan ateş edilmek suretiyle zengin iş adamı ve vali adayı Carl Spalter’ın öldürülmesi sonrasında gelişen olaylar oluşturuyor.
Devamı >>>

YERDE VE HAVADAKİ TAŞLAR

12.05.2015
TAŞLAR HAKKINDA BAŞUCU KİTABI OLARAK, HAZIR REÇETE OLARAK KULLANABİLECEĞİNİZ MİSTİK BİR KİTAP OLMASINA ÖZEN GÖSTERDİM. HEM KENDİNİZİ TEDAVİ EDEBİLİR, HEM DE TAŞLARIN TARİHİNE KÜÇÜK DİPNOTLARLA ORTAK OLMA ŞANSI YAKALAYABİLİRSİNİZ.
Devamı >>>

SİNAN MEYDAN (VAİZ)

12.05.2015
ÖTEKİ MEHMET AKİF
Devamı >>>

Defter -Nicholas Sparks-

27.04.2015
Yazarımız Deniz GÜNEŞ tarafından kaleme alınan kitap incelemesi.
Devamı >>>

Kafamda Bir Tuhaflık - Orhan Pamuk

22.04.2015
Kafamda Bir Tuhaflık, boza satıcısı Mevlut ekseninde anlatılan bir dönem romanı.
Devamı >>>
4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 · »